Jdi na obsah Jdi na menu
 


Projekt Cesta štědrosti

31. 3. 2018

Zdravím vás, milí sborovníci

 

Jak jste již možná zaregistrovali na internetu nebo jste slyšeli oznámení v rámci bohoslužeb, posílám ještě dodatečně email s více informacemi ohledně naší cesty do Tanzánie. V termínu 26.4. - 8.5.2018, v rámci organizace Děti Afriky, jede Michal Klus, Hanka Mikešová, já a ještě pár lidí na 10 dnů do Tanzánie, kde se podporovatelé mají možnost potkat s lidmi, které podporují a navštívit různá místa (sbory, školy) v Tanzánii. Před půl rokem došlo k nápadu natočit v rámci cesty dokument, který by mapoval jak práci Děti Afriky tak by mohl sloužit jako prezentace navenek. Dali jsme hlavy dohromady a vznikl pracovní název filmového dokumentu Cesta štědrosti. Ve zkratce, nejde přímo o práci Děti Afriky (jen částečně), ale hlavní myšlenkou je zaznamenat příběh setkání podporovatele s podporovaným.

 

Jelikož si všechno hradíme sami, mně přibyly další náklady na techniku + další věci, oslovuju případné dárce k podpoře tohoto filmu.  Vytvořil jsem projekt i na platformě hithit.cz:

 

https://www.hithit.com/cs/project/4646/filmovy-dokument-cesta-stedrosti

 

kde se můžete dočíst více informací o tom, proč projekt vznikl a přímo mě podpořit na této stránce. Jelikož na této webové stránce je to podmíněno vybráním celé částky (pokud se částka nevybere, podporovatelům se vrací peníze zpátky), doporučuji raději podpořit přímo na účet zřízený organizací Děti Afriky (číslo účtu 2900428976/2010, vs: 820, ss: 11). Děkuji za každou finanční podporu.

 

Také vím, že někteří z vás podporujete Děti Afriky jako jedlitlivci či skupiny. Pokud budete chtít zaslat nějaký dopis, můžete tak učinit nejpozději do neděle 22.4. Jestliže chcete zaslat nějaký speciální dárek učiňte tak raději finančně. Dárky kupujeme hromadně před odletem. Můžete si být jistí, že dopis a dárek doputuje do pravých rukou.

 

Nebojte se investovat do dávání.

S poděkováním a přáním pokoje

Jakub Kedzior